• Русский

(098) 561-55-44

(093) 794-55-44

  Весільна відеозйомка, відеооператор на весілля в Києві

  Раді вітати Вас на нашому сайті присвяченому весільній відеозйомці в Києві, а також іншим напрямках відеовиробництва.

  Студія Video-life пропонує наступні види послуг:

  – Відеозйомка весілля

  – Дитяча відеозйомка

  – Відеозйомка промо роліків

  – Відеозйомка новин

  – Зйомка передвесільного LoveStory

  – Відеозйомка спортивних змагань, танців

  – Зйомка корпоративних свят

  – Відеозйомка хрестин, вінчання

  – Відео на ювілеї, дні народження

  – Відеозйомка бізнес тренінгів, семінарів

  – Та інші подібні послуги.

  У розділі портфоліо ви зможете ознайомитися з прикладами наших робіт.
  Мета демонстрації робіт полягає в тому, щоб допомогти побачити вміння працювати в тих чи інших умовах, оцінити персональний стиль і манеру зйомки.

  Приблизні ціни на відеозйомку Ви зможете побачити в розділі Ціни.

  Весілля – один з найяскравіших днів у житті закоханих. Цей день сповнений радості, любові, веселощів, емоцій, вражень, які так хочеться запам’ятати надовго. Переглянути весільний кліп через роки, і згадати всі зворушливі моменти цього неповторного дня. І в цьому Вам допоможе професійний відеооператор на весілля в Києві.

  На сайті представлені короткі ролики всього весілля або весільної прогулянки. Часто задається  справедливе запитання – який повний результат відеозйомки весілля, що собою являє весільний фільм?

  Ролики є найцікавішою, але все таки частиною повнометражного весільного фільму. Весь фільм складається з постановочних кліпів і ще з репортажної частини РАГСу (або виїзної церемонії) і банкету. Молодята часто задають питання про тривалість весільного фільму. Детально про це ви зможете прочитати в статті тривалість весільного фільму. Якщо коротко то, тривалість всього фільму регулюється тривалістю відео банкету. Тому можливо зробити тривалість весільного відео згідно з Вашими побажаннями. На нашу думку, весільний фільм загальною тривалістю близько 40 хвилин (і менше) може бути насиченим, зберігати динаміку дійства і утримувати інтерес глядача.

  Відеозйомка весілля в Києві проводиться в Full HD форматі (відео високої роздільної здатності). Для зйомки відео використовую дзеркальну фотокамеру (DSLR відео), що дає можливість застосовувати якісну змінну оптику. Сама фотокамера має технічні переваги (наприклад велику матрицю) перед звичайною відеокамерою. Така техніка дозволяє отримувати відеокартинку з малою глибиною різкості, багатою колірною гамою, пластичністю, подібну до кіношної. Роботи, розміщені на сайті, для зручності перегляду через інтернет значно стиснуті. З цієї причини візуально оцінити якість краще при особистій зустрічі.

  Весільна відеозйомка, на сьогоднішний день, здійснюється за допомогою різноманітної техніки і в різних форматах, але варто пам’ятати про те, що знімає не техніка, а людина.
  Відеооператор на весілля Київ – популярна і затребувана спеціальність, а як відомо попит породжує пропозицію. Відповідно і людей, що займаються відеозйомкою весіль багато і не всі з них є фахівцями високого рівня. З цього в першу чергу варто звернути увагу на рівень професіоналізму відеооператора. Адже навіть найдосконаліша техніка в невмілих руках не принесе хорошого результату. Рівень спеціаліста найкраще оцінювати за його роботами, а також перевірити відповідність роликів викладених в інернеті тим, що демонструються під час особистої зустрічі в оригінальній (не стислій) якості.

  Весільна відеозйомка – це наше хобі і улюблена робота одночасно. Відеографією займаємося з 2006 року. Пропрацювавши досить довго в сфері послуг, ми познайомилися з багатьма колегами і встановили контакт з кращими з них. Рекомендуємо тільки тих професіоналів, чий рівень відповідає високому рівню якості.

  Пропонуємо вашій увазі послуги фотографа, ведучих і музикантів, візажиста, флориста, весільні автомобілі. Замовляючи послуги безпосередньо, не доведеться переплачувати посередникам (весільні агенції та ін.). Пропонуємо вашій увазі корисні статті, які можуть стати в нагоді в підготовці до весільного свята.

  З повагою, колектив Video-life Studio.