Відеозйомка весіль Київ, відеозйомка промо роликів, дитяча відеозйомка

 • Русский
 • Українська

(098) 561-55-44

(093) 794-55-44

     Відеозйомка новин і сюжетів для телеканалів і новин для відеоагенств.

              Репортажна відеозйомка це окремий вид відеооператорского мистецтва. Знімаючи репортаж, важливо опинитися в потрібний час у потрібному місці. Подію неможливо повторити або зняти дубль, через це потрібно зловити цікавий момент. Треба бачити і відчувати динаміку того, що відбувається, щоб передбачити поворот подій і зайняти вигідну точку для зйомки.

  Штурм російського посольства в Києві

              Маю досвід роботи на телевізійних каналах. Знімав новинні сюжети і репортажі для львівського телеканалу ZIK та грузинського телеканалу MAESTRO, також працював з європейськими новинними відеоагенствами. Репортажна відеозйомка новин вимагає певного досвіду і знання специфіки того, що відбувається. Як відомо, конфлікт – основа будь-якого художнього фільму. Також і в новинах – конфлікт думок, інтересів, іноді навіть фізичне протистояння – основа рейтингового новинного сюжету.  

             Так само представляю вашій увазі репортажну відеозйомку прес конференції в Кабінеті міністрів в Києві президента Європейської ради Ван Ромпея з прем’єр міністром України Арсенієм Яценюком. Прес конференція показана частково, як приклад зйомки.