• Русский

(098) 561-55-44

(093) 794-55-44

  Відеозйомка заходів Київ

  Приклад відеозйомки заходів у Києві. Рок вечірка компанії Nextiva

  Відеозйомка заходу безпосередньо пов’язана з його організацією. Тому почнемо з організації свята.

  Мета, яку хоче досягти компанія, за допомогою корпоративного заходу, первинна і визначає подальше планування. Найпоширеніша мета – це тімбілдинг. Поліпшення навичок співробітників працювати як одна команда. Досягти цієї мети можна різними способами. І тут підходить черга придумати ідею для корпоративу. Тематична вечірка – дуже хороший варіант. Костюми та образи створюють яскраву картинку. Відеозйомка заходів у києві покликана відобразити цю подію і передати святкову атмосферу.

  “Комфорту, затишку і щоб за дітьми нагляд” або вибір місця для корпоративу.

  Місце проведення. На вулиці або в приміщенні? Залежить, в першу чергу, від пори року. Шашлики в зимовому лісі ідея звичайно романтична, але через 2 години люди можуть замерзнути. З цієї причини, взимку корпоративне свято краще провести в приміщенні. Відеозйомка корпоративу припускає наявність задоволених облич людей, які бувають в комфорі і затишку. Ресторан з великою кількістю вільного місця буде універсальним рішенням. Тут можна провести і гангстерську вечірку і дискотеку 80-х. Крім достатньої кількості вільного місця, приміщення має відповідати за стилем проведеного корпоративного заходу. Наприклад, приміщення в стилі Hi-tech навряд чи підійде для українського національного стилю. Для зйомки заходу важливо вибрати ресторан з хорошим освітленням, а для фотосесії ідеальним буде наявність білої стелі. Тому що стеля – це основний софтбокс для репортажної фотозйомки.

  Влітку актуальний спортивний корпоратив. При маленькому бюджеті можна організувати все власними силами на лісовій галявині, але краще звернутися до послуг спеціалізованих заміських клубів. Там є всі необхідні майданчики: для баскетболу, волейболу, естафет, а також весь необхідний реквізит. Відеозйомка корпоративу в києві допоможе співробітникам подивитися на свої спортивні та командні досягнення з боку.

  Мода проходить, стиль залишається! Роздуми про стилізований корпоратив.

  Тематичні вечірки хороші, в першу чергу, своїм різноманіттям. З класичних: ковбойська вечірка, гангстерська вечірка, стиляжна вечірка, циганська вечірка. Напрямок по країнам і геолокаціям: корпоратив в єгипетському стилі, корпоратив в стилі Гаваїв, корпоратив в стилі Індії, корпоратив в стилі Японії. Можна придумати стиль для свята на основі фільму: вечірка в стилі Джеймса Бонда, Зоряних воєн, Аватара і т.д. Стилізація дуже позитивно впливає на якість зйомки заходу, тому що костюми і образи дають яскраву картинку, таку необхідну для успішної відеозйомки корпоративу.

  Окремим номером слід відзначити новорічний корпоратив. Хто сказав що дід мороз повинен бути один? Можна влаштувати конкурс на кращого Діда Мороза і Снігуроньку. Якщо традиційна тема зими набридла, можна використовувати будь-яку тему. У прикладі зйомки заходу в києві компанія Nextiva влаштувала корпоратив в стилі рокабіллі. На святі багато співробітників всерйоз приміряли на себе образ рокера, в результаті все пройшло на вищому рівні.

  Панк на рок вечеринке

  Новорічний корпоратив в Києві традиційно проводиться багатьма фірмами. І не випадково. Адже це хороша можливість згуртувати колектив, підвести підсумки минулого року і помріяти про майбутні досягнення.

  Мікрофон і келих – це скіпетр і держава тамади. Вибір ведучого на корпоратив.

  Співробітники звичайно будуть раді смачній їжі та безкоштовному алкоголю, але через годину всім стане нудно. З цієї причини потрібен ведучий, який зможе цікаво і динамічно втілити в життя розважальну програму. Ведучий повинен відповідати обраному стилю заходу. Наприклад якщо це рок-вечірка, то якісно провести її зможе людина яка відчуває себе в темі рок музики як риба в воді.

  Якість відеозйомки корпоративу в києві багато в чому залежить і від ведучого. Причина в тому, що відеооператор знімає подію репортажно, а не постановочно. Він не може значно вплинути на людей і змусити їх вести себе яскраво і енергійно. А від активності співробітників безпосередньо залежить якість знятого матеріалу. Тому хороший ведучий і покликаний відчути, зацікавити і завести публіку.

  На корпоративній вечірці дуже важлива церемонія нагородження. Найкраще коли нагороди співробітникам вручає шановний директор з самого верхнього керівництва, тоді люди відчувають себе значущими і отримують необхідну мотивацію. Важливою частиною відеозйомки корпоративу є зйомка церемонії нагородження. Крім технічної відповідальності відеооператора на корпоратив також важлива організація нагородження. Співробітник повинен відчути себе зіркою, якій вручають Оскар. Добре коли керівники відділів, що нагороджують співробітників, поводяться максимально емоційно і тепло. Щире дружнє ставлення керівництва надихає підлеглих.

  Музика об’єднує всіх, крім сусідів. Вибір музикантів на захід.

  Відеозйомка корпоративу в києві тісно пов’язана з музичним супроводом заходу. Музика на другому місці за важливістю після ведучого. Як мінімум потрібен досвідчений діджей з якісною звуковою та світлової апаратурою. Якщо вечірка стилізована і стилізація тісно пов’язана з музикою, то просто необхідний відповідний музичний колектив. Наприклад на джаз вечірку потрібен джаз бенд, на корпоратив в ірландському стилі потрібні музиканти в картатих спідницях і з волинками відповідно.

  Завдання музикантів, як і ведучого активізувати людей. Хороший вокаліст вміє піти “в народ”, завести натовп і зробити красиву картинку, необхідну для якісної зйомки заходу. Під час конкурсів важлива злагоджена робота діджея і ведучого, щоб музичні композиції точно відповідали діям на сцені. З цієї причини є сенс замовляти ведучого зі своїм музикантом.

  Крім звукового супроводу важлива якісна світломузика. Хороше світло створює настрій і атмосферу. Також світлове обладнання робить гарний кадр для відеозйомки корпоративу.

  Життя театр а люди в ньому актори. Зйомка відеокліпу як форма тімбілдінга.

  Хто з нас не мріяв стати зіркою екрану? Є реальна можливість реалізувати цю мрію. Якщо не в світовому масштабі, то хоча б у колі працівників своєї компанії. Можна спільно зняти власний кліп або навіть мініфільм. Головне креативна ідея і хороший сценарій. Якщо виникне бажання зняти блокбастер про свою фірму, звертайтеся, допоможемо з реалізацією!

  Про смаки жінки не сперечаються – їх оплачують! Корпоратив 8 березня.

  Відеозйомку заходу в Києві часто замовляють на корпоратив 8 березня. Якщо на фірмі велика частина співробітників жінки, то святкування 8 березня набуває стратегічного значення. На корпоратив 8 березня важливо підібрати програму орієнтовану на слабку стать. Як відомо, жінки люблять вухами. Увімкніть конкурс в якому чоловіки говорять компліменти своїм співробітницям. Для жінок старшого віку добре підійде літературний вечір ліричної поезії. Допоможіть чоловікам-менеджерам перетворитися на лицарів і не просто брати участь в конкурсах, а здійснювати подвиги заради дам бухгалтерів!

  Бажаємо щоб корпоративи вашої компанії завжди досягали своїх цілей і мотивували співробітників досягати нових вершин!

  З повагою, колектив Video-Life Studio.