• Русский

(098) 561-55-44

(093) 794-55-44

  Ця стаття для тих закоханих, які знаходяться в процесі вибору місця для одруження. Що краще – розпис в РАЦС або виїзна церемонія Київ? Ось у чому питання!

  Так як люди виходять заміж і одружуються, як правило, раз в житті, то досвіду великого в цій справі не мають. В силу своєї професійної діяльності – відеооператор на весілля в Києві, я такий досвід накопичив і тепер хочу поділитися ним з вами, шановні наречені.

  Ідея проведення виїзних церемоній в Києві стала популярною не так давно. Розпис в РАЦС  Київ – річ давня і традиційна. Перед тим, як перераховувати плюси і мінуси реєстрації шлюбу в РАЦСі і проведення виїзної розпису, давайте визначимося з постановкою задачі. Всі хочуть незабутню і ексклюзивну церемонію, щоб цей хвилюючий неповторний момент у Вашому житті запам’ятався надовго. Значить, необхідні красива і зворушлива реєстрація шлюбу для себе і гостей, а також, якісне відео і фото в результаті. До цього і будемо прагнути. Поїхали.

  Приклад весільної виїзної церемонії. Літо. Київ в мініатюрі.

  Виїзна церемонія Київ переваги:

  1. Економія часу. Проводиться безпосередньо перед банкетом. Не потрібно нікуди їхати і стояти в черзі. Зекономлені годину-півтора можна витратити на відеозйомку і фотосесію.

  2. Виїзна реєстрація шлюбу тривала за часом. Програма розширена красивими ліричними відступами і нюансами. Деякі ведучі виїзної церемонії розповідають історію знайомства нареченого і нареченої.

  За тривалістю виїздна в два-три рази довше, ніж в РАГСі(РАЦСі).
  Більше часу на зйомку. Можна однією камерою зняти і “сцену” (нареченого з нареченою, ведучу) і “глядачів” (батьків, гостей). Виходить подібність двох камерної зйомки. Особливо при кліповому варіанті монтажу.

  3. Відеоопертор і фотограф вільно переміщаються по місцевості, що також благотворно позначається на весільному відеокліпі і фотографіях.

  4. Виїзна церемонія в Києві не має жорстких рамок в сценарії проведення заходу. Ведучі завжди намагаються максимально збагатити церемонію:

  – дівчинка-янголятко посипає дорогу пелюстками троянд

  – урочистий вхід батьків, свідків, само собою молодих

  – тато урочисто передає дочку нареченому

  – молоді можуть станцювати фрагмент першого танцю

  – часто додатково наймають живу музику і т.д.

  5. Музика підбирається будь-яка за бажанням молодят. І це все стосується лише традиційного стилю.  А є ж ще стилізовані весілля – національний стиль, байкерське весілля, піратська вечірка, в стилі рок-н-рол, кислотна тусівка і т.д.  І ведуча може відповідати даному стилю (одягом і сценарієм). Найчастіше, в разі екстремальних стилів, ведучу готують зі свого оточення.  Загалом, на виїзній церемонії творчості і буяння фантазії немає меж!

  Виїзна церемонія Київ     

  Недоліки виїзної церемонії в Києві:

  1. Погодні умови можуть зіпсувати свято. Дощ, спека, сильний вітер – якщо під відкритим небом. Прогноз погоди та прямі звернення до небесної канцелярії допомагають вирішити це питання.

   2. Якщо урочистість проходить в самому ресторані. Може бути мало місця або погане освітлення. Тут потрібно ретельно вибирати заклад. Часто перед рестораном є криті тераси достатніх розмірів (літній варіант) – там дуже зручно в усіх відношеннях.

  3. Ведуча буває робить помилки, запинки. В основному це буває в бюджетних варіантах, де тамада сама по собі не високого рівня і при цьому ще охоплює і банкет і церемонію. Робота на камеру у цих же ведучих часто страждає. Хоча це не догма. Є професіонали ведучі, які вміють робити і те й інше добре.

  Але моя думка, що гарантовану якість виїзної можна отримати, замовивши людину, яка займається тільки виїзними (часто це бувають працівниці РАГСу).
  Вони працюють вузьконаправлено по своїй програмі розпису, покращують і вдосконалюють її.

  Тепер давайте поговоримо про традиційні палацах одруження. Отже, РАГС, панове! Всі в РАГС!

   Розпис в РАГС(РАЦС)

  Розпис в РАГСах Київа має наступні переваги:

  1. Закрите опалювальне приміщення (актуально в холодний період, а також захист від дощу і сильного вітру і спеки в теплий період).

  2. В основному, досить світле і симпатичне на вигляд (хоча є винятки) приміщення.

  3. Ведучі в РАГСі добре знають слова. Адже вони розповідають їх роками і десятиліттями одні і ті ж день у день. Це виключає можливість помилки або запинки.

  4. У ведучої є помічниця, а це дуже важливо! Поясню чому. Реєстрація шлюбу повинна пройти красиво й піднесено, а для цього хтось повинен забезпечувати технічну сторону питання. Конкретно: скласти і покласти на стіл весільний рушник, подати молодим обручки, подати келихи з шампанським, цукерки. Помічниця, як правило, – молода дівчина з досвідом роботи. Робить все чітко і красиво.

  5. І ведуча, і помічниця вміють працювати “на камеру”. Тобто не закривати собою нареченого і наречену. Правильно ставлять себе і молодят щодо відеооператора і фотографа.

  Тепер про проблеми РАЦСів:

  1. Перша проблема це – черга в РАЦС. Розписатися в РАЦСі без черги майже нереально. Як правило доведеться витратити близько 1 годину часу на очікування. При тому що сам розпис в РАЦСах києва триває не більше 10хв. Своєчасний приїзд не дає ніяких гарантій, що реєстрацію шлюбу Вам проведуть в призначений час.

  2. Поки ви будете нудиться в очікуванні своєї черги, відеооператор і фотограф РАЦСу будуть вельми нав’язливо пропонувати свої послуги. Загально відомо, що рівень якості цих послуг низький і дуже низький, а рівень цін – середній і високий.

  3. Сама церемонія лаконічна і нетривала.

  4. У деяких РАЦСах тон, яким говорять ведучі на церемонії можна охарактеризувати словами “нейтральний”, “відчужений”, “втомлений”. Загалом тон з яким розповідають вірш на 125-тому дублі. Не у всіх РАЦСах і не завжди але, на жаль, часто так буває.

  5. Дуже обмежене пересування по залу відеооператора і фотографа.

  6. Все проводиться виключно за шаблоном. Варіацій по проведенню можуть бути тільки в сторону зменшення. Наприклад. Якщо пара вінчана, то обмін обручками не проводять (за бажанням молодих). Тобто, існує стандартний не тривалий шаблон і його за бажанням можна зменшити ще (але ні як не збільшити).

  Що ж все таки краще – виїзна церемонія або розпис в РАЦСі? Однозначної відповіді на це питання, як ви здогадалися дорогі молодята, не існує. Ми сподіваємося що дана стаття допоможе вам, грунтовно зваживши всі плюси і мінуси, зробити правильний вибір!

  З повагою, колектив Video-Life Studio.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *