Відеозйомка весіль Київ, відеозйомка промо роликів, дитяча відеозйомка

 • Русский
 • Українська

(098) 561-55-44

(093) 794-55-44

  Відеозйомка весілля київ ціни

  Якщо з якої-небудь причини Ви почали перегляд сайту з даного розділу, рекомендую спочатку ознайомитися з моїми роботами в розділі портфоліо.

  Інформація тільки про ціну на відеозйомку весілля не дасть правильного уявлення про послугу. Відеоролики з розділу весільна відеозйомка та інших розділів допоможуть оцінити рівень моїх робіт як фахівця. Попередній перегляд робіт на сайті перед особистою зустріччю допоможе заощадити Ваш і мій час, а також більш зважено вибрати послуги відеооператора на весілля.

  Ціна відеозйомки весілля включає в себе два аспекти. Перший – саму відеозйомку урочистості. Другий – монтаж весільного фільму.

  Відеозйомка проводиться на дзеркальну повнокадрову фотокамеру зі змінною оптикою в форматі Full HD.

  Ціни на відеозйомку з монтажем:

  Кількість годин зйомки Ціна
  4-7 700грн. за годину
  8 5200грн.
  9 і більше 600грн. за годину

   

  * Погодинна оплата вважається при замовленні від чотирьох і більше годин. При меншій тривалості зйомки ціна обговорюється індивідуально.

  Відеозйомка весіль Київ.

  Що собою являє монтаж весільного відео? Іншими словами – що клієнт отримує в результаті?

  На весіллі здійснюється два види зйомки – постановочна (ранок нареченої, збори нареченого, прогулянка) і репортажна (ЗАГС, банкет). Постановочна частина – це основа майбутнього відеокліпу. З відео, знятого на прогулянці, зборів нареченої, а також невеликих вкраплень виїзної церемонії і банкету робиться короткий кліп.
  Виїзна церемонія і банкет монтується окремо. З цього матеріалу виходить фільм. Тривалість фільму оговорюється з замовником.
  Ціна відеозйомки весілля, крім камери, включає в себе такий набір обладнання: штатив, накамерне світло Comer cm-lbps1800, система стабілізації steadicam Merlin.

  Також можливий підбір додаткового світлового і звукового обладнання при необхідності. Ціна обговорюється окремо.

  Є можливість проведення двокамерной відеозйомки весілля та інших урочистих подій. Ціна на відеозйомку другою камерою обговорюється окремо.

  Ціни на інші види послуг з відеовиробництва залежать від рівня складності зйомки і монтажу. Їх можна обговорити, зв’язавшись з нами за телефонами: (098) 561-55-44, (093) 794-55-44.