• Русский

(098) 561-55-44

(093) 794-55-44

  Відеозйомка весілля київ ціни

  Якщо з якої-небудь причини Ви почали перегляд сайту з даного розділу, рекомендуємо спочатку ознайомитися з прикладами робіт в розділі портфоліо.

  Інформація тільки про ціну на відеозйомку весілля не дасть правильного уявлення про послугу. Відеоролики з розділу весільна відеозйомка та інших розділів допоможуть оцінити рівень наших робіт. Попередній перегляд робіт на сайті, перед особистою зустріччю, допоможе заощадити Ваш і наш час, а також більш зважено вибрати послуги відеооператора на весілля.

  Відеозйомка проводиться на дзеркальну повнокадрову фотокамеру зі змінною оптикою.

  Ціни на відеозйомку:

  Кількість годин зйомки Ціна
  4-7 900 грн. за годину
  8 6300 грн.
  9 і більше 700 грн. за годину

  * Погодинна оплата вважається при замовленні від чотирьох і більше годин. При меншій тривалості зйомки ціна обговорюється індивідуально.

  Відеозйомка весіль Київ.

  Ціна відеозйомки весілля, крім камери, включає в себе такий набір обладнання: штатив, накамерне світло Comer cm-lbps1800, система стабілізації steadicam Merlin.

  Також можливий підбір додаткового світлового і звукового обладнання при необхідності. Ціна обговорюється окремо.

  Є можливість проведення двокамерной відеозйомки весілля та інших урочистих подій. Ціна на відеозйомку другою камерою обговорюється окремо.

  Ціни на інші види послуг з відеовиробництва залежать від рівня складності зйомки і монтажу. Їх можна обговорити, зв’язавшись з нами за телефонами: (098) 561-55-44, (093) 794-55-44.