• Русский

(098) 561-55-44

(093) 794-55-44

  Ранок нареченого і нареченої – відеозйомка у студії. Молодята дуже гарно танцюють.

  До вашої уваги пропоную весільну прогулянку зняту в веселому, гуморні стилі. Відеозйомка проводилася в парку КПІ, а також в холі і номері готелю.

  Романтична прогулянка в Межигір’ї.

  Приклад зимового весілля. Відеозйомка в інтер’єрі – музей Ханенків

  Весільна прогулянка в Хонці, Межигір’я

  Весільний кліп Антон і Віра

  Приклад весільної виїзної церемонії. Літо. Київ в мініатюрі.

  Весілля в Броварах

  Бровари – гарне місто, недалеко від столиці. Серед жителів міста багато молоді. Через це весілля в Броварах – явище часте і досить поширене. Але цей факт ніяк не применшує унікальність саме Вашого свята. Адже кожна закохана пара неповторна. Наша команда професіоналів подбає про те, що особисто Ваше весілля буде кращим, оригінальним і відповідатиме особистому стилю майбутнього подружжя. Відеооператор, фотограф, ведучий – як одна команда, працюють над тим, щоб Ваше свято пройшло на найвищому рівні.

  Бровари – місто з глибоким історичним корінням, перші згадки в документах датуються 1630 роком. Традиційно вважається, що назва міста походить від назви професії бровар (пивовар). Місто має давню і славну історію, так що корінні жителі можуть з гордістю називати себе броварчанами – спадкоємцями славних козаків-пивоварів.

  Весілля в Броварах – це головний день в житті молодої пари. Підготовка до цього дня справа важлива і відповідальна. Адже саме від завчасної підготовки багато в чому залежить успіх заходу. Попереднє бронювання дати в РАГСі, ресторані, а також вибір відеооператора на весілля в Броварах і фотографа, допоможе уникнути непотрібних переживань і пошуків на передодні весілля. Просто необхідним є завчасне бронювання в разі “гарячих”, тобто популярних дат. Популярність, як правило, обумовлюється збігом числа і місяця дати в разі якщо це п’ятниця, субота або неділя. Наприклад 6.06 або 8.08. Багато молодят вірять, що такий збіг є щасливим днем для одруження.

  Центральним моментом весілля в Броварах є офіційна церемонія. До 2008 року РАГСом був невеликий зал, на першому поверсі житлового будинку. Чисто формальна пострадянська контора. Не було ні фасаду, ні нормальної парковки. З відкриттям нового, РАГСу ситуація різко покращилася. Новий палац одруження – це окрема будівля з красивим фасадом. Внутрішнє приміщення світле, оформлене колонами і вітражними вікнами. Зал досить просторий – багато місця для гостей молодих, а також відеооператору і фотографу зручно вести зйомку.

  Весілля в Броварах – це також якісно проведена фотосесія. Крім рівня і якості знань відеооператора і фотографа, також важливу роль має їх вміння працювати в одній команді. Багато спільно знятих заходів, допомагають нам не заважати, а допомагати один одному. Наприклад фотограф може трохи попрацювати світлотехнікою для відеооператора, а оператор асистентом для фотографа. Місць для відеозйомки весільної прогулянки в Броварах, на жаль не так багато, через це поїздка до Києва на фотосесію буде правильним рішенням.

  Наступною важливою частиною весілля в Броварах, є весільний банкет. Багато в чому успіх залежить від вибору ведучого свята. Але також дуже важливий взаємозв’язок тамади з фото-відео виконавцями. Добре, коли ведучий завчасно попереджає про час початку першого танцю, винесення торта, вимикання світла і т.д. Це дає можливість завчасно підготувати апаратуру до зйомки в тих чи інших умовах. І в кінцевому рахунку видати якісну відео та фото продукцію замовникові.

  Нехай Ваше весілля буде найкращим і втілить всі бажання і мрії!

  З повагою, відеооператор студії Video-life, Сергій Швець.