• Русский

(098) 561-55-44

(093) 794-55-44

  Дитяча відеозйомка Київ

  Відеозйомка в дитячому садку в Києві досить поширене явище в наші дні. На жаль, в той час коли ми з вами, дорогі батьки, ходили в дитячий садок, техніка ще “не дійшла” до потрібної кондиції і дитяча відеозйомка проводилося на плівкові апарати, хіба що для науково-популярних фільмів і кіножурналу “Єралаш”. А як цікаво було б подивитися відео ранку зі своєю участю років так 25-30 тому!

  Відеозйомка в дитячому садку допомагає зупинити мить, закарбувати момент, який більше ніколи не повториться.

   

  Подивіться минулорічне відео або фотографію своєї дитини. Вже помітна різниця з нинішнім часом – в поведінці, характері і зовнішності. Кожен рік життя дитини є унікальним. Дитяча відеозйомка в Києві допомагає зберегти цю унікальність. Адже в п’ять років дитина вже не така, як в три. Хочеться запам’ятати всі “перли”, що видаються нашими чадами. А ще краще при цьому бачити вираз улюбленого личка ) Допоможе в цьому відеозйомка дитячого свята, центральною фігурою якого буде ваша дитина.

   

   На жаль, високий сучасний темп життя не завжди дозволяє самому організувати свято для сина чи доньки, в той час як в дитячих садках ранки проводяться регулярно. Відеозйомка в дитячих садках Києва дозволяє відобразити хороводи біля ялинки, поздоровлення мам і бабусь з 8 березня, свято осені та інші цікаві програми за участю вашого малюка.

  Дитяча відеозйомка допомагає, в тому числі, краще розглянути нахили і таланти вашої дитини. Адже вдома в спокійній обстановці, перед телевізором можна уважніше послухати як співає або подивитися як танцює малюк. А можливо юний талант вже займається в гуртку танців або співу, тоді відео дитячого ранку збереже виступ дитини.

  Відеозйомка дитячих випускних київ – це красивий фінал і прощання з дитячим садком. Попереду шкільна парта і перший дзвінок – новий відповідальний крок у житті маленької людини. Відео випускного збереже всі позитивні емоції свята, момент вручення першого в житті диплома випускника дитячого садка, а також момент, коли повітряні кулі піднесуть до неба мрії і бажання юних випускників.

  Існує думка, що зняти випускний в дитячому саду може практично будь-яка людина, якщо ій дати в руки відеокамеру. З власного досвіду можу сказати – це далеко не так. Відеозйомка випускних в дитячому садку справа дуже відповідальна, що вимагає, крім професійної апаратури, досвіду і знань відеооператора. Знання законів відеооператорского мистецтва, а також сценарію заходу допомагає професіоналу якісно робити свою роботу, а клієнту отримати відеопродукцію високого рівня.

  Відеозйомка випускного в дитячому садку київ це план мінімум. Виступ на святі – це так би мовити офіційна частина. Що робити якщо хочеться побачити життя дитини за лаштунками? Тобто дізнатися, як проходить повноцінний день в групі дитячого саду. Батьки віддають дитину вранці і забирають ввечері. Але ж цікаво дізнатися, як пройшов день малюка у всіх подробицях? Для цього існує послуга відеозйомки “Один день в дитячому садку”. Що це таке, запитаєте Ви? Це зйомка реального життя дітей в групі.

  Відеозйомка починається з самого ранку. Відразу після сніданку вихователь проводить заняття: читання, усний рахунок, розповідає казку, загадує загадки. Така зйомка дає можливість батькам бути віртуально присутнім на уроці. Ви ніби сидите за однією партою зі свої сином або дочкою. Дуже цікавий буде урок фізкультури, особливо на свіжому повітрі. Рухливі ігри: естафети, веселі старти, ігри з м’ячем, допомагають побачити справжні емоції і радість вашого малюка. Відеозйомка випускний дитячий сад не в силах охопити всі ті моменти, які можна зняти за день реального життя дітей у групі. Коли хлопці і дівчата самостійно граються на майданчику, видно вміння дитини дружити і взаємодіяти з однолітками. У батьків з’являється можливість подивитися з боку, навіть відчути себе дитячим психологом.

  Добре пограли на вулиці? Здається, тепер пора і підкріпитися. Після смачного обіду, мешканців маленької країни, втомлених і не дуже, чекають ковдри, подушки і приємний відпочинок. Зйомки з ранку і до обіду цілком достатньо для того, щоб показати кожну дитину окремо і всю групу разом.

  Важливою подією є день народження малюка. Де провести день іменинника? Місць і варіантів дуже багато. На будь-який смак і бюджет. Влітку можна організувати веселі ігри на природі. У ролі ведучих краще запросити професійних аніматорів або клоунів. Мильні кулі, рухливі естафети, дитяча дискотека – привнесе багато позитиву вашій дитині та її друзям. Свіже повітря і зелень радують око. На вулиці багато вільного місця, можна міняти точки зйомки і ракурси. Умови зйомки сприятливі, в порівнянні з обмеженим простором приміщення. Хоча багато нових київських дитячих садків зараз мають просторі актові зали, і відеозйомку дитячих ранків проводити теж досить зручно.

  Якщо погодні умови не дозволяють провести дитяче свято на вулиці, є багато варіантів в приміщенні. У кожному районі міста Києва існує декілька дитячих клубів, в яких Вам допоможуть організувати і провести день іменинника. Також, в останній час, в торгово-розважальних центрах є аніматори дитячих програм – клоуни, пірати, персонажі дитячих казок. Так що варіантів проведення дитячого свята дуже багато. Виберете той, що до душі вашій дитині і звичайно ж батькам).

  Бажаємо Вам яскравих і незабутніх вражень від дитячих свят за участю вашого малюка!

  З повагою, колектив Video-Life Studio.