• Русский

(098) 561-55-44

(093) 794-55-44

  Ранок нареченого і нареченої – відеозйомка у студії. Молодята дуже гарно танцюють.

  До вашої уваги пропоную весільну прогулянку зняту в веселому, гуморні стилі. Відеозйомка проводилася в парку КПІ, а також в холі і номері готелю.

  Романтична прогулянка в Межигір’ї.

  Приклад зимового весілля. Відеозйомка в інтер’єрі – музей Ханенків

  Весільна прогулянка в Хонці, Межигір’я

  Весільний кліп Антон і Віра

  Приклад весільної виїзної церемонії. Літо. Київ в мініатюрі.

  Відеозйомка в Броварах

  Якщо у Вашому житті планується знаменна подія, то в голові відразу спливає питання: “Де знайти хорошого відеооператора або фотографа?”

  Відеозйомка в Броварах моя основна робота, а також улюблене заняття. На цьому сайті ви можете ознайомитись з прикладами робіт, щоб оцінити рівень і персональну манеру зйомки. Це допоможе визначиться з вибором.

  Урочиста подія – це радісне свято, а також ключовий момент в вашому житті. Природне бажання людини – зберегти цей момент, щоб мати можливість переглядати його через роки у вигляді відеоматеріалу або фотографій.

  Визначні дати супроводжують нас усе життя. Народження дитини – радісна подія. Виписка з пологового будинку – перший сюжет у житті нової людини.
  Далі – дитячий садок. Перші друзі, ранки і хороводи біля ялинки. Дитина росте і кожен рік життя цікавий і неповторний по своєму. Відеозйомка Бровари допоможе закарбувати неповторні моменти в житті вашого малюка.

  Потім – школа. У Броварах їх цілих десять, можна вибрати з будь-яким ухилом, виходячи з потреб дитини. Перший раз в перший клас. Свято першого дзвоника – радісна і хвилююча подія. Новий колектив, перша вчителька, серйозні уроки, веселі перерви. Все повториться знову і знову. Нові знайомства принесуть вірних друзів і перше кохання). Не за горами шкільний випускний, вручення атестата зрілості і перший дорослий світанок в колі, вже таких рідних, однокласників.

  Далі доросле життя. Зустріч з коханою людиною наповнює життя новими фарбами і емоціями. Логічним розвитком відносин стає весілля.

  Весільна відеозйомка в Броварах – один з основних напрямків нашої діяльності. Тому матеріал портфоліо представлений в більшості весільною тематикою. Весілля – подія радісна і водночас клопітка. Тому дуже важливо чітко і правильно спланувати графік весільного дня. Виділити достатню кількість часу на відеозйомку весільної прогулянки і фотосесії, запланувати місця, в яких можна зняти гарні кадри для весільного кліпу. На жаль, в Броварах таких місць не багато, тому поїздка в столицю на фотосесію буде доречною.

  Крім весіль, також маємо досвід в інших напрямах відеовиробництва.
  Відеозйомка Бровари це також корпоративні свята, хрестини, вінчання, ювілеї, дні народження, бізнес тренінги, семінари та багато іншого.

  Відеозйомка проводиться на повнокадрову дзеркальну камеру Canon 6d зі змінною оптикою в форматі FullHD, що дозволяє отримати картинку дуже високої якості. Також можливий варіант двох і більше камерної зйомки.

  Веселих Вам свят і хороших зйомок!

  З повагою, відеооператор студії Video-life, Сергій Швець .